0.00
0.00
0.00

Estetica&Havva Güzellik Merkezi

Estetica&Havva Güzellik Merkezi

Estetica Havva Güzellik Merkezi Uzmanlarından Havva Genç ile yaptığımız söyleşimizde, Havva Hanım merak edilen soruları sizler için cevapladı


12 Eylül 2013 16:48
font boyutu küçülsün büyüsün


Estetica Havva Güzellik Merkezi Uzmanlarından Havva Genç ile yaptığımız söyleşimizde, Havva Hanım merak edilen soruları sizler için cevapladı

 

-Bizlere işinizin püf noktalarından biraz bahseder misiniz? 

10 yılı aşkın bir süre sağlık sektöründe çalıştım. Estetisyen olmanın beraberinde bu mesleğin medical yönü ile de ilgilendim. Bizim sektörümüzde bu ikisinin bir arada değerlendirilmesi gerekir. İşimi severek yapıyorum. Sevmenin beraberinde bilgi, tecrübe, uzmanlık ve hijyeni buluşturduğunuzda, işinize duyduğunuz sevgi, müşteri memnuniyeti olarak size geri dönecektir. 

-Estetica&Havva Güzellik Merkezinde hangi hizmetlerden yararlanılıyor?

Epilasyon, cilt bakım, pasif jimnastik, lenf drenaj, masaj, dermaroller bakım, kimyasal peeling, sağlıklı zayıflama, danışmanlık ve vücut detoks gibi başlıca hizmetlerimizden yararlanabilirler.

-Estetica&Havva Güzellik Merkezi olarak özellikleriniz nelerdir? 

Hijyen bizim işimizin olmazsa olmazıdır. Bu birinci önceliğimiz. Temizliğin eksik kaldığı bir hizmet, son model cihazlarla çalışsanız bile eksik bir hizmettir. Bizim için hijyen ve müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. 

-Okurlarımıza,  herhangi bir Güzellik Merkezine başvurmadan önce nelere dikkat etmelerini önerirsiniz?

Hangi cihazlarla hizmet verilmekte, bunu sorgulamalıdırlar. Yapılan işlemlerin niteliği, ortamın hijyeni ve hizmet verenin müşteriye verdiği güven, ne derecede hizmet veriliyor? Yani kısacası hizmet veren kişi, işinin ehli midir-değil midir ? Hizmet alanın bu hususlara dikkat etmesi gerekir. Bunlardan birinin eksik olması halinde; hizmet alan bireyin kalıcı nitelikte zarar görmesine neden olur. 

Röportaj: Necla Teber

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış


Anket

Sizce Suriye'ye Girmeli miyiz? Neden?
  • Evet Girmeliyiz, çünkü Suriye'de Zalim Esad insanları katlediyor!
  • Hayır Girmemeliyiz, Çünkü Suriye'deki olaylar da Libya, Mısır gibi tek merkezden planlanıyor ve BOP'un bir parçası!

En Çok Okunanlar