0.00
0.00
0.00

Dr. Mustafa Eraslan: Bitkisel Ürünler Doktor Reçetesinde

Dr. Mustafa Eraslan: Bitkisel Ürünler Doktor Reçetesinde

Dr. Mustafa Eraslan: "Halk arasında nesilden nesile aktarılan şifalı bitkilerle yapılan tedavi formülleri, artık doktor reçetelerinde de yer almaya başladı."


1 Ocak 2012 11:21
font boyutu küçülsün büyüsün


Doktorların yeni reçetesi bitkisel ürünler

Halk arasında nesilden nesile aktarılan şifalı bitkilerle yapılan tedavi formülleri, artık doktor reçetelerinde de yer almaya başladı.

Bu alanda yaptığı çalışmalar tıp dünyası tarafından yakından takip edilen Dr. Mustafa Eraslan, doktorların reçetelerinde ilaç tedavisinin yanı sıra bitkisel ürünlere de sıkça yer verilmeye başlandığını söyledi. Yaklaşık 20 yıldır yürüttüğü bitkisel tedavi çalışmaları ile Türkiye'de 10 binlerce insana umut ışığı olan Dr. Mustafa Eraslan, kalp-damar sorunlarından kansere, şekerden romatizmaya kadar çok sayıda hastalık için şifalı bitkileri öneriyor.

Dr. Mustafa Eraslan, konuyla ilgili olarak Meltem TV'ye yaptığı açıklamada, son birkaç günde 16 doktorun kendilerine ulaştığını ifade ederek, "16 tane doktor arkadaş aradı, hiç tanımıyoruz bunları. Bir tanesi Giresun'dan, bir tanesi Amasya'dan, bir tanesi Antalya'dan... Hiç tanımadığımız doktor, "Hocam sizin yapığınız çalışmalardaki bitkisel destekleri hastalarda artık kullanıyoruz ve çok ciddi sonuçlar alıyoruz" dedi. Kardiyolog meslektaşlarım var, reçetelerinde sürekli normal ilacın yanına bitkisel ürünler de yazıyor" diye konuştu.

"3 YILDIR İLK KEZ ÇORBAYI KAŞIKLA İÇEBİLDİM"

Bugüne kadar "umut yok" denilen birçok hastayı iyileştirdiklerini ifade eden Dr. Eraslan, şöyle konuştu: "Biz bir senedir kalp ve damar hastalıklarının yol açtığı ölümlerden bahsediyoruz. Oran neredeyse yüzde 50. Koronerlerin tıkanmasından, şah damarlarının tıkanmasından, iktidarsızlıktan, bacakların kesilmesinden, sigaradan, şeker hastalığından, o kadar şeyden bahsettik ki. Enteresan sonuçlar da almaya başladık. Fethiye'den bir ağabeyimiz, MS hastası oğlunun en son 21 yıl önce yürüdüğünü söylüyor. Şimdi o hasta yürüyor. O orada ağladı, biz burada ağladık, hüzünlendik, sevindik. Bir mühendis düşünün, "3 yıldır ilk kez çorbayı kaşıkla içebildim" diyor. Bundan daha güzel şey mi var? Bir teyzemiz var, dizleri problemli. Yardımcı olduk. Kıkırdaklardaki aşınma ortadan kalktı, sıvı yerine geldi. Teyzem umreye gitti, tavaflarını gayet rahat yaptı."

"REISHI MANTARI ÖMRÜ UZATIYOR"

Kullandıkları ilmin aslında binlerce yılda oluşan bir birikim olduğunu söyleyen Eraslan, "ölümsüzlük mantarı" olarak bilinen Reishi mantarının faydalarına da değinerek, "Ölümsüzlük mantarını Çin imparatorları sadece kendisine veliaht olarak seçtiği erkek çocuğuna veriyor, yani çok kıymetli. Bu neden biliyor musunuz? Reishi mantarı kullananların ömrü uzuyor, hastalanmıyorlar, dirençleri artıyor. İçinde ganoderik asit var, vücutta tümörlerin oluşmasını engelliyor" ifadelerini kaydetti. "Hastalıkların neredeyse yüzde 83"ü dolaylı-dolaysız damarlarla ilgilidir" diyen Eraslan, ilaç tedavisinin destekleyicisi olan bitkisel çözümlerin özellikle kalp-damar hastalıkları, şeker, sigaradan kaynaklanan problemler, safra kesesi taşı, kısırlık, kadınlarda olgunlaşma problemi ve sperm sayısı düşüklüğü gibi sorunlarda etkili olduğunu açıkladı. Hemen her hastalık için bitkisel desteğin mevcut olduğunu ifade eden Dr. Mustafa Eraslan, ürünlerinin taklitlerinden sakınılmasını, bunun için yetkili bayilerden ürünlerinin talep edilmesini sözlerine ekledi.

Not: Ürünlerinizi 0212 477 7 300 numaralı yetkili bayii telefonundan isteyebilirsiniz.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (1)
  • ismail aygündüz / 2 Mayıs 2012 09:53

    kibarlı panax

    iki hastaneye gittim ikiside çıkış damarların tıkalı anjuo olman gerek dediler.iki kutu panax aldım içtim
    aynı hastahaneye raporumu tazelemek için gittim anjuo mu oldun damarları açılmış dediler hayır olmadım dedim.herkese tavsiyem olsun.

Anket

Sizce Suriye'ye Girmeli miyiz? Neden?
  • Evet Girmeliyiz, çünkü Suriye'de Zalim Esad insanları katlediyor!
  • Hayır Girmemeliyiz, Çünkü Suriye'deki olaylar da Libya, Mısır gibi tek merkezden planlanıyor ve BOP'un bir parçası!

En Çok Okunanlar