MHP İl ve İlçe Bld. Bşk. Adayları

MHP İl ve İlçe Bld. Bşk. Adayları

MHP'nin 29 Mart 2009 Mahalli İdareler Seçimleri İl ve İlçe Belediye Başkan Adayları açıklandı.


28 Şubat 2009 16:34
font boyutu küçülsün büyüsün


29 Mart 2009 Mahalli İdareler Seçimleri İl Belediye Başkan Adayları
Sıra No İl Adı Belediye Başkan Adayının Adı Soyadı Doğum Tarihi /Yeri Aday İle İlgili Kısa Bilgiler
1 Afyon Hayrettin Barut 1957 / Elazığ
İ. Ü. Edebiyat Fak. Mezunu, Emekli Öğretmen Ve Okul Müdürü. 1999-2004 Afyon Belediye Başkanı
2 Ankara Mansur Yavaş 1955 / Beypazarı
İ.Ü. Hukuk Fakültesi Mezunu, Avukat. 1999-2009 İki Dönem Beypazarı Belediye Başkanı
3 Artvin Köksal Akalın 1946 / Artvin
Atatürk Ü. Eğitim Fak. Mezunu, M.E.Bakanlık Müşaviri, Emekli Öğretmen, İdareci, Eski Rize İl Milli Eğitim Müdürü
4 Balıkesir İsmail Ok 1964 / Kepsut
N.Bey.Eğitim Fakültesi Kimya Fizik Bölümü Mezunu, Öğretmen, 1999-2005 Balıkesir T.Eğitim-Sen Şb.Bşk Ve T.Kamu-Sen İl Temsilcisi.
5 Bolu Mustafa Ramazan 1960
Konya D.M.M. Akademisi Mezunu, Mimar, 2000-2004 Bolu Ve Düzce Bayındırlık Ve İskan İl Müdürü, İstanbul Bayındırlık İskan Müdürlüğü Yapım 1.Şb. Müd. Vekili
6 Burdur Orhan Akın 1967 / Burdur
A.Ü. İlahiyat Fak.Mezun, Öğretmen, Türk Eğitim-Sen Burdur Şb.Başkanı Ve Türk Kamu-Sen Burdur İl Temsilcisi
7 Bursa Mehmet Gazioğlu 1944
İ.Ü. Hukuk Fak. Mezunu, Avukat, 19-20.Dönem Bursa Mv. Tbmm. Başkan Vekili, Eski Devlet Ve İçişleri Bakanı
8 Çanakkale Rıdvan Uz 1975 / Çanakkale
Süleyman Demirel Ü. İşletme Fak. Mezunu, Yüksek Lisans, İşadamı, Mhp Çanakkale İl Başkanı
9 Çorum Bekir Soyocak 1954 / Çorum
Yıldız Teknik Ü. Mezunu, Elektirik Mühendisi, Emekli, 1978-2004 Çorum Tedaş Müessese Müdürü
10 Giresun Ali Kara 1947 / Görele
Giresun Merkez Erkek Sanat Okulu Mezunu, 1970-2000 Sendika Başkanı, Esnaf, Giresun Esnaf Ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı
11 Gümüşhane Mustafa Canlı 1962 / Gümüşhane
K.T.Ü. Elektiri-Elektronik Müh.Böl.Mezunu, 1995 Çorum Tedaş Müessese.Müd. 1999-2004 Gümüşhane Spor Klüp Başkanlığı, 1999-2009 Yılları Belediye Başkanlığı
12 İzmir D.Musavvat Dervişoğlu 1960 / Fatsa
Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Mezunu, Sanayici, İşadmı, Mhp İzmir İl Başkanı
13 Kastamonu Turhan Topçuoğlu 1955/Kastamonu
Ankara Devlet Mim.Müh.Fak.Mezunu, 1999-2009 Arası Kastamonu Belediye Başkanlığı,
14 Sakarya Enver Toçoğlu 1948 / Adapazarı
T.C.D.D Mezlek Yüksek Okulu Mezunu, İşçi, Sendikacı, Eski Demir-Yol İş Sendikası Genel Bşk., Eski Türk-İş Genel Mali Sek. Eski Ssk Yön. Kur. Üyesi, 2004 Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı
15 Zonguldak Selahattin Gülay 1957 / Zonğuldak Lise Mezunu,
1994-1999 Zonguldak Belediye Meclisi Üyesi, Toptan Gıda İşi Ve Esnaf Tüccar
16 Aksaray Ramazan Kaşlı 1969 / Aksaray
Ticaret Lisesi Mezunu, Esnaf, 1999-2004 Aksaray Belediye Meclisi Üyesi, Aksaray Merkez İlçe Başkanı
17 Karaman İsmet İlmi Hatipoğlu 1963 / Karaman
Karaman End.Mes.Lisesi Mezunu, Teknisyen, Sendikacı, 1990-1997 Yol-İş Sendikası Şb. Bşk., Mhp Karaman İl Başkanı
18 Bartın Cemal Akın 1959 / Bartın
Yıldız Teknik Ü. Mezunu, Elektirik Mühendisi, İşadamı, Bartın Eski İl Bşk. 2007 Mv. 1.Sıra Adayı, Mhp Merkez Yönetim Kurul Üyesi
19 Yalova Murat Sarısoy 1971 / Mesudiye
İ.Ü. Hukuk Fakültesi Mezunu, Avukat, Yalova Barosu Genel Sekreteri,
20 Karabük Rafet Vergili 1959 / Mesudiye
Karabük Ted Koleji Mezunu, 1990-1992 Karabük Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı, Sanayici - İşadamı
21 Kilis Hasan Mısırlıgil 1967 / Siirt
Kilis Lisesi Mezunu, Sanayici - İşadamı


Seçim Çevreleri Adayın
Sıra İl Adı İlçe Belde Adı Ve Soyadı
1 Adana Aladağ Yusuf Baş
2 Adana Ceyhan Hüseyin Sözlü
3 Adana Ceyhan Büyükmangıt Kamil Sarı
4 Adana Ceyhan Doruk Ercan Kurt
5 Adana Ceyhan Kösreli Mustafa Bayar
6 Adana Ceyhan Mercimek Nedim Mercimek
7 Adana Ceyhan Mustafabeyli Fazıl Ağaçe
8 Adana Ceyhan Sarımazı Ali Dal
9 Adana Feke Ahmet Sel
10 Adana Saimbeyli Mustafa Şahin Gökçe
11 Adıyaman Çelikhan Mustafa Şahin
12 Adıyaman Gerger Zeynel Aslan
13 Adıyaman Gölbaşı Battal Evin
14 Adıyaman Kahta Ahmet Veysi Yıldırım
15 Afyon Merkez Hayrettin Barut
16 Afyon Başmakçı Ayhan Gönüllü
17 Afyon Bolvadin Mehmet Koçum
18 Afyon Dazkırı Güneş Zengin
19 Afyon Dinar Saffet Acar
20 Afyon Emirdağ Ceylan Morca
21 Afyon Hocalar Mustafa Akın
22 Afyon İhsaniye Sadık Ölmez
23 Afyon İscehisar Ceylan Kılınçarslan
24 Afyon Kızılören Mustafa Aygül
25 Afyon Sandıklı İsmail Elibol
26 Afyon Şuhut Ahmet Akdağ
27 Amasya Göynücek Mükremin Mıntış
28 Amasya Gümüşhacıköy Mevlüt Kaleli
29 Amasya Hamamözü Talat Candemir
30 Amasya Taşova Emin Aydın
31 Ankara Büyükşehir Bel. Mansur Yavaş
32 Ankara Akyurt Fedai Yağcı
33 Ankara Bala H.İbrahim Gürbüz
34 Ankara Etimesgut Enver Demirel
35 Ankara Kalecik Satılmış Karakoç
36 Ankara Beypazarı Cengiz Özalp
37 Ankara Evren Nedim Keskin
38 Ankara Haymana Bünyamin Adacı
39 Ankara Kızılcahamam Coşkun Ünal
40 Ankara Nallıhan Ahmet Adnan Okur
41 Ankara Nallıhan Çayırhan Hüsamettin Yüksel
42 Ankara Polatlı İhsan Öz
43 Antalya Akseki Alim Doğan Özcivan
44 Antalya Elmalı Hüseyin Altıntaş
45 Antalya Gazipaşa Ali Tarık Tepe
46 Antalya Gündoğmuş Ahmet Demirel
47 Antalya Kaş Mehmet Karabaş
48 Antalya Kaş Kalkan Hasan Nusret Baysal
49 Antalya Korkuteli Hasan Gökçe
50 Antalya Kumluca Bayram Torunoğlu
51 Antalya Kumluca Beykonak Recep Turan
52 Antalya Kumluca Çavuşköy Zeki Aydoğan
53 Antalya Serik Mehmet Habalı
54 Antalya Serik Boğazkent Hasan Oğuz
55 Antalya Serik Çandır Ergüven Yılmaz
56 Antalya Serik Gebiz Cengiz Büyükgebiz
57 Antalya Serik Kadriye İsmail Şahin
58 Antalya Serik Y.Kocayatak Hasan Can
59 Artvin Merkez Köksal Açıkalın
60 Artvin Borçka Oral Küçük
61 Artvin Murgul Hasan Çavuş
62 Artvin Şavşat Nazır Ocaklı
63 Artvin Yusufeli Yusuf Sağlam
64 Aydın Buharkent Kadri Ölçenoğlu
65 Aydın Germencik İsmail Çağatay
66 Aydın İncirliova Gürşat Kale
67 Aydın Kuşadası Abdullah Sarı
68 Aydın Nazilli Haluk Alıcık
69 Aydın Söke Yusuf Keremit
70 Aydın Sultanhisar Fazıl Törün
71 Aydın Yenihisar (Didim) Ünal Boztürk
72 Balıkesir Merkez İsmail Ok
73 Balıkesir Ayvalık Mehmet Sılay
74 Balıkesir Ayvalık Küçükköy Nedim Özdemir
75 Balıkesir Bigadiç Zekeriya Özdemir
76 Balıkesir Bigadiç İskeleköy İsmail Kayış
77 Balıkesir Burhaniye Nadir Başaran
78 Balıkesir Edremit Kadıköy Sezgin İnan
79 Balıkesir Savaştepe Şeref Kurt
80 Balıkesir Savaştepe Sarıbeyler Fevzi Kuzu
81 Balıkesir Susurluk Sami Akoğlan
82 Bolu Merkez Mustafa Ramazan
83 Bolu Dörtdivan Mehmet Aynagöz
84 Bolu Gerede Ferit Aydemir
85 Bolu Göynük Haluk Nezihi Fati
86 Bolu Kıbrıscık Mustafa Topçuoğlu
87 Bolu Mudurnu Ahmet Baş
88 Bolu Seben Nihat Ateş
89 Burdur Merkez Orhan Akın
90 Burdur Ağlasun Aydın Kaplan
91 Burdur Altınyayla Selen Kınalı
92 Burdur Çavdır Söğüt Süleyman Sarı
93 Burdur Çeltikçi Rıza Yanar
94 Burdur Çeltikçi Bağsaray Alim Şensoy
95 Burdur Gölhisar Mehmet Atik
96 Burdur Karamanlı Metin Sipahi
97 Burdur Tefenni Metin Işıldar
98 Burdur Yeşilova Mesut Özcan
99 Bursa Büyükşehir Bel. Mehmet Gazioğlu
100 Bursa Gemlik Mehmet Kahyaoğlu
101 Bursa Yıldırım Cüneyt Karlık
102 Bursa Keles Ahmet Türkmen
103 Bursa Orhaneli Mehmet Arı
104 Bursa Yenişehir Mehmet Kaya
105 Çanakkale Merkez Rıdvan Uz
106 Çanakkale Ayvacık Ahmet Sezer
107 Çanakkale Bayramiç Sakin Yılmaz
108 Çanakkale Biga Enver Koç
109 Çanakkale Biga Gümüşçay Sedat Kırcalı
110 Çanakkale Biga Karabiga Ahmet Aşık
111 Çanakkale Bozcaada Ali Balcı
112 Çanakkale Eceabat Sabri Cemal Erdil
113 Çanakkale Ezine Geyikli Ümit Ünal
114 Çanakkale Gelibolu Recep Omaç
115 Çanakkale Gelibolu Bolayır Ferit Erdoğan
116 Çanakkale Gelibolu Kadıköy(Evreşe) Fedayi Gür
117 Çanakkale Gökçeada Ünal Çetin
118 Çanakkale Lapseki Gani Mehmet Ekim
119 Çanakkale Yenice Şeref Koca
120 Çanakkale Yenice Hamdibey Osman Çolak
121 Çanakkale Yenice Kalkım İsa Karagöz
122 Çankırı Çerkeş Şükrü Tarhan
123 Çankırı Eldivan Elvan Sert
124 Çankırı Kızılırmak Ali Güneş
125 Çankırı Kurşunlu İbrahim Doğu
126 Çankırı Yapraklı Hasan Basri Avşar
127 Çorum Merkez Bekir Soyocak
128 Çorum Alaca Fuat İstanbullu
129 Çorum Boğazkale Ahmet Ahıskalı
130 Çorum İskilip Mehmet Lokum
131 Çorum Laçin Veysel Kökler
132 Denizli Baklan İsa Karaçolak
133 Denizli Bekilli Ergün Kırlı
134 Denizli Bozkurt Hamdi Cin
135 Denizli Güney Ali Karbastı
136 Denizli Kale İsmail Yarımca
137 Denizli Sarayköy Yasin Çetinkaya
138 Denizli Serinhisar Mehmet Kobaş
139 Edirne Enez Tuncay Taşkın
140 Edirne Havsa Ömer Sacit Sakarya
141 Edirne İpsala Emin Başaran
142 Edirne Lalapaşa Sevil Tütüncü
143 Edirne Uzunköprü Ahmet Aceroğlu
144 Erzincan Kemaliye Mustafa Bayram
145 Erzincan Refahiye Kemal Şahin
146 Erzincan Tercan Mehmet Yılmaz
147 Erzincan Tercan Çadırkaya Sait Durgun
148 Erzurum Çat Seyfettin Sarı
149 Erzurum Horasan Oğuzhan Atila
150 Erzurum Narman Yücel Ahmet İşleyen
151 Erzurum Olur Kazım Özkan
152 Erzurum Tortum Mehmet Toraman
153 Erzurum Tortum Bağbaşı Ahmet Ekşi
154 Erzurum Tortum Şenyurt Lütfü Şentürk
155 Erzurum Uzundere Mithat Kotan
156 Eskişehir Beylikova Orhan Kara
157 Eskişehir Çifteler Sabit Yalçın
158 Eskişehir Günyüzü Menderes Turgut
159 Eskişehir Mihalıçcık Ümit Güven
160 Eskişehir Seyitgazi Kırka Salih Yıldırım
161 Gaziantep Araban Bakır Yiğit
162 Gaziantep İslahiye Aziz Kurt
163 Gaziantep Kargamış Mehmet Seydi Yılmaz
164 Gaziantep Nizip Zekeriya Öğüt
165 Giresun Merkez Ali Kara
166 Giresun Alucra İbrahim Bıyıkçı
167 Giresun Çanakçı Sebahattin Şenel
168 Giresun Eynesil Yunus Barbarosoğlu
169 Giresun Görele Levent Dikbaş
170 Giresun Şebinkarahisar Lütfullah Akdoğan
171 Giresun Yağlıdere Şefket Kaya
172 Gümüşhane Merkez Mustafa Canlı
173 Gümüşhane Kelkit Deredolu Önder Baş
174 Gümüşhane Kelkit Söğütlü Hasan Arslan
175 Gümüşhane Kürtün Özkürtün Yakup Turgut
176 Gümüşhane Torul Selami Bostan
177 Gümüşhane Torul Altınpınar Cengiz Pala
178 Hatay Dörtyol Fadıl Keskin
179 Hatay Dörtyol Kuzculu Yaşar Toksoy
180 Hatay Dörtyol Payas (Yakacık) Bekir Altan
181 Hatay Erzin İlker Sökmen
182 Hatay Hassa Ardıçlı Mustafa Köroğlu
183 Hatay Hassa Küreci Muhammed Sıddık
184 Hatay Reyhanlı Bülent Bahadırlı
185 Isparta Atabey Ali Bal
186 Isparta Gönen Mete Elçim
187 Isparta Keçiborlu İsmail Maçka
188 Isparta Senirkent Hüseyin Baykal
189 Isparta Yalvaç İbrahim Bozbey
190 Isparta Yalvaç Bağkonak Mesut Yelaldı
191 Isparta Yalvaç Dedeçam İsmail Öztop
192 Isparta Yenişarbademli Gürel Gilik
193 İzmir Büyükşehir Bel. D.Müsavat Dervişoğlu
194 İzmir Aliağa Hüseyin Şengül
195 İzmir Bayraklı Mehmet Toptaş
196 İzmir Bornova Galip Çukurlu
197 İzmir Gaziemir Sertaç Teknecioğlu
198 İzmir Karabağlar Mehmet Aksoy
199 İzmir Karşıyaka Cengiz Önbaş
200 İzmir Menderes İlyas Esen
201 İzmir Torbalı Sezai Tamer
202 İzmir Bergama Özkan Karadiken
203 İzmir Dikili Zafer Afyon
204 İzmir Kınık Yayakent Halil Hakkı Ergün
205 İzmir Tire Faik Afyonlu
206 Kastamonu Merkez İlçe Turhan Topçuoğlu
207 Kastamonu Bozkurt Mustafa Öney
208 Kastamonu Daday Mehmet Şahin
209 Kastamonu Devrekani Osman Kocadelioğlu
210 Kastamonu Doğanyurt Nurullah Kayıran
211 Kastamonu İhsangazi Muhittin Uzunoğlu
212 Kastamonu İnebolu Engin Uzuner
213 Kastamonu Pınarbaşı Halil Sarımeşe
214 Kastamonu Seydiler Mehmet Erdoğan
215 Kastamonu Taşköprü Hasan Çetin
216 Kayseri Talas Mehmet Fatih Köksal
217 Kayseri Akkışla Turan Akşit
218 Kayseri Bünyan Mehmet Özmen
219 Kayseri Bünyan Akmescit Garip Alptemel
220 Kayseri Bünyan Güllüce Erdal Koç
221 Kayseri Bünyan Karakaya Muammer Koç
222 Kayseri Özvatan Meftun Arıboğa
223 Kayseri Pınarbaşı Dursun Ataş
224 Kayseri Sarıoğlan Cumali Keleş
225 Kayseri Sarıoğlan Çiftlik Alim Akkoç
226 Kayseri Sarıoğlan Palas (Gölova) Yusuf Ayhan Ergül
227 Kayseri Sarız Namık Türkdönmez
228 Kayseri Tomarza Mustafa Tunalıoğlu
229 Kayseri Tomarza Dadaloğlu Kemal Öztürk
230 Kocaeli Darıca Mehmet Aytar
231 Kocaeli Derince Abdurrahman Akgül
232 Kocaeli Gölcük Orhan Altuntaş
233 Kocaeli İzmit Adnan Metin
234 Kocaeli Kandıra İsmail Yaşar
235 Kocaeli Karamürsel Cüneyt Giritlioğlu
236 Kocaeli Körfez Naci Kara
237 Kütahya Altıntaş Mustafa Kocagöz
238 Kütahya Çavdarhisar Davut Fırıntepe
239 Kütahya Domaniç Saffet Ertürk
240 Kütahya Domaniç Çukurca İlyas Tosun
241 Kütahya Dumlupınar Niyazi Tezcan
242 Kütahya Gediz Eskigediz Ekrem Taşkestik
243 Manisa Ahmetli Ömer Zengin
244 Manisa Akhisar Süleymanlı Hasan Paşalı
245 Manisa Alaşehir Kadir Daş
246 Manisa Alaşehir Killik Halil Kara
247 Manisa Gördes İbrahim Emre
248 Manisa Kırkağaç Ahmet Yavuz Demir
249 Manisa Kırkağaç Bakır Cemil Çakıcı
250 Manisa Kırkağaç Gelenbe Ramazan Şahin
251 Manisa Kırkağaç İlyaslar Mehmet Eğrioğlu
252 Manisa Kırkağaç Karakurt İsmail Duman
253 Manisa Köprübaşı Özcan Akçiçek
254 Manisa Kula Selim Aşkın
255 Manisa Salihli Zeki Kayda
256 Manisa Sarıgöl Necati Selçuk
257 Manisa Saruhanlı İbrahim Çırpan
258 Manisa Saruhanlı Koldere Recep Serdar Yıldırım
259 Manisa Saruhanlı Mütevelli Süleyman Kahramanlar
260 Manisa Saruhanlı Paşaköy Ali Dağlıoğlu
261 Manisa Soma Ahmet Kartay
262 Manisa Soma Avdan Sabır Tuna
263 Manisa Soma Cenkyeri (Çinge) Ünsal Uzunyılmaz
264 Manisa Soma Turgutalp Şerif Ali Nalbant
265 Muğla Fethiye Behçet Saatçi
266 Muğla Fethiye Çamköy Adil Sağır
267 Muğla Fethiye Çiftlik Fikret Kaynak
268 Muğla Fethiye Eşen Musa Yapıcı
269 Muğla Fethiye Karaçulha Yusuf Çaylı
270 Muğla Fethiye Karadere Halil Faik Bozkurt
271 Muğla Fethiye Kemer Cafer Arıkan
272 Muğla Fethiye Ölüdeniz Hamit Yılmaz
273 Muğla Fethiye Yeşilüzümlü Tayfun Ünal
274 Muğla Köyceğiz Beyobası Besim Özbek
275 Muğla Marmaris Beldibi İdris İspirli
276 Muğla Marmaris Bozburun Salih Gökçe
277 Muğla Milas Hasan Gezgin
278 Muğla Milas Beçin Mehmet Balcı
279 Muğla Milas Selimiye Nesrin Ertürk
280 Muğla Yatağan Varol Çakmak
281 Nevşehir Merkez İlçe Kaymaklı Mehmet Karakoyun
282 Nevşehir Merkez İlçe Narköy Bayram Oduncu
283 Nevşehir Avanos Kalaba Ümit Köroğlu
284 Nevşehir Derinkuyu Ahmet Balcı
285 Nevşehir Kozaklı Yusuf Polat
286 Ordu Akkuş Nihat Erim Çöpoğlu
287 Ordu Çamaş Yaşar Aktaş
288 Ordu Çatalpınar Recai Sarıdiken
289 Ordu Çaybaşı Osman Karademir
290 Ordu Gülyalı Ali Yılmaz
291 Ordu İkizce Birol Kaygı
292 Ordu Kabadüz Temel Duran
293 Ordu Kabataş Cumali Türk
294 Ordu Korgan Hacı Osman Aksoy
295 Ordu Kumru Ahmet Cemal Zorlu
296 Ordu Kumru Fizme Halis Anduz
297 Ordu Kumru Yukarıdamlalı Hüseyin Yanar
298 Ordu Mesudiye Hasan Açıkgöz
299 Ordu Ulubey Ali Atasever
300 Ordu Ünye Erenyurt Zekayi Çivici
301 Ordu Ünye Pelitliyatak Burhan Öztürk
302 Sakarya Büyükşehir Bel. Enver Toçoğlu
303 Sakarya Adapazarı Yüksel Ayanoğlu
304 Sakarya Arifiye Ali Afacan
305 Sakarya Serdivan Hasan Balaban
306 Sakarya Akyazı Rahmi Aktürk
307 Sakarya Ferizli Mustafa Akgün
308 Sakarya Ferizli Sinanoğlu İsmail Güler
309 Sakarya Hendek Ahmet Mercan
310 Sakarya Hendek Çamlıca Mevlüt İçöz
311 Sakarya Sapanca Oya Arapoğlu
312 Sakarya Söğütlü Ayhan Bölükbaşı
313 Sakarya Geyve Abdullah Şenel
314 Sakarya Karasu Mehmet İspiroğlu
315 Sakarya Karasu Kurudere Mehmet Alemdar
316 Sakarya Karasu Limandere Ekrem Solmaz
317 Sakarya Kaynarca Sadettin Solmaz
318 Sakarya Kocaali Hamza Ekşi
319 Sakarya Pamukova Cevat Keser
320 Samsun Atakum Fevzi Er
321 Samsun Canik Şefik Yazgı
322 Samsun Alaçam İlyas Acar
323 Samsun Bafra Hasan Aslan
324 Samsun Bafra Çetinkaya Hadi Sezer
325 Samsun Bafra Doğanca İsmail Mutlu
326 Samsun Kavak Şerif Ün
327 Samsun Ladik Mehmet Karahan
328 Samsun Salıpazarı Hasan Düzenli
329 Samsun Terme Mustafa Canpolat
330 Samsun Terme Kozluk Mustafa Kılıç
331 Sinop Boyabat Bilal Şimşirgil
332 Sinop Erfelek Mehmet Uzun
333 Sinop Gerze Mehmet Ali Diri
334 Sinop Saraydüzü Hasan Peker
335 Sinop Türkeli Halil Dilek Özcan
336 Sivas Akıncılar Hasan Yeşilyurt
337 Sivas Doğanşar Halil Balık
338 Sivas Gemerek Mehmet Duran Toker
339 Sivas Gemerek Sızır Kemal Güngör
340 Sivas Gemerek Yeniçubuk Murat Öztürk
341 Sivas Gölova Osman Kurt
342 Sivas Gürün Ercan Uzmay
343 Sivas Hafik Altan Taşçı
344 Sivas İmranlı İlhan İşleyen
345 Sivas Kangal Eyüp Korkmaz
346 Sivas Kangal Alacahan Necmettin Yolcu
347 Sivas Kangal Çetinkaya Ruşen Aslantaş
348 Sivas Suşehri Nazif Kargın
349 Sivas Şarkışla Oğuz Özdemir
350 Sivas Şarkışla Cemel Yılmaz Akdağ
351 Sivas Şarkışla Gürçayır Temel Toy
352 Sivas Şarkışla Kızılcakışla Ömer Kilit
353 Sivas Ulaş İsmail Koçak
354 Sivas Yıldızeli Yılmaz Navruz
355 Sivas Yıldızeli Güneyyaka Mehmet Akpınar
356 Sivas Yıldızeli Yavu Yüksel Demirbük
357 Sivas Zara Galip Erkut
358 Tekirdağ Çerkezköy Mehmet Us
359 Tekirdağ Çerkezköy Karaağaç Özkan Yücel
360 Tekirdağ Çerkezköy Kızılpınar Ali Dönmez
361 Tekirdağ Çerkezköy Veliköy Hanifi Belindir
362 Tekirdağ Hayrabolu Rasim Engin
363 Tekirdağ Malkara Ergün Vardar
364 Tekirdağ Malkara Sağlamtaş Nazmi Tak
365 Tekirdağ Marmara-Ereğlisi Musa Sarıaydın
366 Tekirdağ Muratlı Adnan Cengiz
367 Tekirdağ Saray Hüseyin Güntay
368 Tekirdağ Saray Büyükyoncalı Cemalettin Farımaz
369 Tekirdağ Şarköy Hoşköy Naci Bayraktar
370 Tokat Almus Adnan İncebay
371 Tokat Almus Çevreli Abdullah Cabadan
372 Tokat Almus Ormandibi Osman Türk
373 Tokat Artova Abdullah Öztürk
374 Tokat Erbaa Ahmet Yenihan
375 Tokat Erbaa Gökal Osman Akbulut
376 Tokat Niksar Duran Yadikar
377 Tokat Pazar Adnan Özmen
378 Tokat Reşadiye Rafet Erdem
379 Tokat Reşadiye Bereketli Nail Akkoç
380 Tokat Reşadiye Bozçalı Bolhan Durmuş
381 Tokat Reşadiye Hasanşeyh Ömer Sırakaya
382 Tokat Sulusaray Şahin Hasgül
383 Tokat Sulusaray Dutluca Nazım Bıldırcın
384 Tokat Yeşilyurt Süleyman Erdir
385 Tokat Zile Murat Ayvalıoğlu
386 Trabzon Beşikdüzü Mehmet Kalay
387 Trabzon Çarşıbaşı Halil Kul
388 Trabzon Hayrat Halim Adamer
389 Uşak Eşme Ramazan Yıldırım
390 Uşak Karahallı İlyas Türkmen
391 Uşak Ulubey Erhan Kutluay
392 Zonguldak Merkez Selahattin Gülay
393 Zonguldak Merkez İlçe Gelik Şevket Yavuzaslan
394 Zonguldak Merkez İlçe Kozlu Ertan Şahin
395 Zonguldak Kdz.Ereğli Semih Çolak
396 Zonguldak Kdz.Ereğli Gökçeler Nabi Sancak
397 Zonguldak Kdz.Ereğli Gülüç Kadri Şahin
398 Zonguldak Kdz.Ereğli Kandilli (Armutçuk) Yusuf Kenan Kalyoncuoğlu
399 Aksaray Merkez Ramazan Kaşlı
400 Aksaray Merkez İlçe Altınkaya Faruk Altınsoy
401 Aksaray Merkez İlçe Bağlıkaya Davut Çalışkan
402 Aksaray Merkez İlçe Helvadere İsa Tezgel
403 Aksaray Merkez İlçe İncesu Hasan Uygur
404 Aksaray Merkez İlçe Karkın Ferhat Keser
405 Aksaray Merkez İlçe Sultanhanı Dede Teke
406 Aksaray Merkez İlçe Taşpınar Ömer Sağtaş
407 Aksaray Merkez İlçe Topakkaya Sabahattin Mutlu
408 Aksaray Merkez İlçe Yeşilova Mahmut Baysal
409 Aksaray Merkez İlçe Yeşiltepe Mustafa Bilge
410 Aksaray Ağaçören Ramazan Bekleviç
411 Aksaray Gülağaç Kemal Yüce
412 Aksaray Gülağaç Demirci Ahmet İn
413 Aksaray Güzelyurt Muhterem Gür
414 Aksaray Güzelyurt Ihlara Sehtar Akar
415 Aksaray Güzelyurt Selime Turgut Yayatar
416 Aksaray Ortaköy Osman Tekeli
417 Aksaray Ortaköy Balcı Halil Coşkun
418 Aksaray Ortaköy Harmandalı Kadir Çal
419 Aksaray Ortaköy Sarıkaraman Erdal Demirci
420 Bayburt Aydıntepe Dahir Şentürk
421 Bayburt Demirözü Emrah Abidinoğlu
422 Karaman Merkez İsmet Hatipoğlu
423 Karaman Merkez İlçe Akçaşehir Şaban Atçeken
424 Karaman Merkez İlçe Sudurağı Celal Aslan
425 Karaman Ayrancı Yüksel Büyükkarcı
426 Karaman Başyayla Mustafa Kara
427 Karaman Ermenek Güneyyurt Celil Yağız
428 Karaman Ermenek Kazancı Cafer Taştekin
429 Karaman Kazımkarabekir Muammer Sarı
430 Karaman Sarıveliler Yaşar Kulak
431 Kırıkkale Bahşili Ahmet Şenses
432 Kırıkkale Balışeyh Ali Dedelioğlu
433 Kırıkkale Çelebi Hacı Dede Özbal
434 Kırıkkale Delice İhsan Biçici
435 Kırıkkale Delice Çerikli Uğur Gözütok
436 Kırıkkale Sulakyurt Çetin Çetiner
437 Bartın Merkez Cemal Akın
438 Bartın Merkez İlçe Hasankadı Şeref Emiroğlu
439 Bartın Merkez İlçe Kozcağız Mustafa Karaman
440 Bartın Amasra Asım Soydan
441 Iğdır Aralık Ali Asker Sam
442 Iğdır Karakoyunlu Abbas Toktamışoğlu
443 Iğdır Karakoyunlu Taşburun Nasip Aksu
444 Yalova Merkez Murat Sarısoy
445 Yalova Altınova Muhittin Taşkın
446 Yalova Armutlu Celal Göç
447 Yalova Çınarcık Koru Ergün Başkan
448 Yalova Çınarcık Teşvikiye Fikret Öztürk
449 Yalova Çiftlikköy Muhsin Korumaz
450 Karabük Merkez Rafet Vergili
451 Karabük Eflani Muzaffer Bildik
452 Karabük Eskipazar Ali Kara
453 Karabük Safranbolu Ekrem Akarsu
454 Karabük Yenice Aşkın Güven
455 Karabük Yenice Yortanpazarı Hüseyin Kocakaya
456 Kilis Merkez Hasan Mısırlıgil
457 Kilis Musabeyli Ayhan Yılmaz
458 Kilis Polateli Süleyman Demirtaş
459 Düzce Gölyaka Murat Altundal
460 Düzce Gümüşova Ahmet Bostancı
461 Düzce Yığılca Mustafa Can











Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış






Anket

Seçimlerde sizce hangi parti kazanır?
  • Adalet ve Kalkınma Partisi
  • Alternatif Parti
  • Bağımsız Türkiye Partisi
  • Barış ve Demokrasi Partisi
  • Büyük Birlik Partisi
  • Cumhuriyet Halk Partisi
  • Demokrat Parti
  • Demokratik Sol Parti
  • Saadet Partisi
  • Özgürlük ve Dayanışma Partisi
  • Millet Partisi
  • Hak ve Eşitlik Partisi
  • Liberal Demokrat Parti
  • Halkın Yükselişi Partisi
  • İşçi Partisi
  • Milliyetçi Hareket Partisi

En Çok Okunanlar